Župa sv. Jurja, Primošten

3. NEDJELJA DOŠAŠĆA

... radujte se ... radujte se ... ponavljam: Radujte se! ... ali kako, Isuse? ... kako se radovati kad nas uhvate nevolje? ... kad dođe bolest? ... kad nas iskorištavaju? ...KAKO, ISUSE?....u tišini svoga srca, izrećući sve svoje boli i padove, vjerujemo Gospodine da si nam blizu, da čuješ sve naše molbe i sve naše slabosti ...

Nedjelja, 11. prosinca - u župnoj crkvi sv. Jurja, na jutarnjoj sv. misi u 8:00 sati, treću adventsku svijeću su upalili i prigodni tekst pročitali mladi (Ivano, Nia, Nina, Marijeta i Lucija) koji su marljivo sudjelovali u radionicama župnog Caritasa kod izrade adventskih ukrasa i dekoracija.

Nakon sv. mise bio je i blagoslov božićnih svijeća i kalendara koje vjernici mogu nabaviti u sakristiji crkve.

Kalendar događanja
22.05.2024. / srijeda
Kapelica časnih sestara, 7:00 i 7:30 sati
26.05.2024. / nedjelja
PRVA SVETA PRIČEST / PRESVETO TROJSTVO Crkva sv. Jurja, 8:00 i 10:30 sati ... 19:00 sati
© 2014 Župa sv. Jurja, Primošten